• Tytuł 1 slajdu podstrona
  • Tytuł 2 slajdu podstrona

Wrześniowe spotkania dla Izbowiczów

 
1. Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch spotkaniach dotyczących zakupów grupowych:
 
a) Spotkanie dotyczące możliwości przystąpienia do zdrowotnych ubezpieczeń grupowych dla Firm, odbędzie się już 8 września br. o godzinie 9:00 w siedzibie Izby (al. Wojska Polskiego 4), a poprowadzą je specjaliści do spraw ubezpieczeń z Kancelarii Brokerskiej Kapitał Sp. z o.o. Dzięki przynależności do Izby nawet te firmy, które do tej pory nie miały możliwości zaoferowania swoim pracownikom ubezpieczeń grupowych, będą mogły to zrobić w ramach utworzonej grupy izbowej. Na spotkaniu będzie można poznać szczegóły takich ubezpieczeń i zadać nurtujące Państwa pytania.
 
b) Spotkanie dotyczące zakupów grupowych energii elektrycznej i gazu w Żorskiej Izbie Gospodarczej odbędzie się 13 września br. o godzinie 9:00 w siedzibie Izby (al. Wojska Polskiego 4).
Jeśli są Państwo zainteresowani obniżeniem swoich rachunków za prąd i gaz nawet do 30% zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, poprowadzi je Pan Tomasz Szuba. Już na chwilę obecną możemy wszystkim firmom, które już się zgłosiły, zagwarantować znaczące obniżenie rachunków za prąd. Warto więc przemyśleć temat.
Na spotkaniu można będzie również uzyskać informację na temat audytu energetycznego dla Państwa Firmy oraz poznać dokładne warunki przystąpienia do grup zakupowych.
 
Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniach telefonicznie bądź e-mailowo.
Realizacja: blueform.pl