• Tytuł 2 slajdu podstrona
  • Tytuł 1 slajdu podstrona

Staże „IKAR"

 
W miesiącach lipiec-sierpień 2017 r. rusza dwunasta edycja staży „IKAR". Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony stażystów, jak i Firm. Mamy nadzieję, że również w tym roku zechcą Państwo wziąć udział w tej inicjatywie.
 
Celem przedsięwzięcia jest wspomaganie kształtowania postaw przedsiębiorczości wśród uczniów żorskich szkół ponadgimnazjalnych, stwarzanie możliwości bezpośredniego kontaktu młodzieży ze środowiskiem biznesu oraz zastosowanie nowoczesnej wiedzy ekonomicznej i zawodowej w praktyce. Uczniowie podczas staży mają okazję poznać strukturę i funkcjonowanie firmy, zapoznać się z etykietą biurową oraz spróbować swoich sił w podstawowych czynnościach związanych z obsługą klientów.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do zaangażowania się w projekt. W okresie wakacyjnym zyskają Państwo dodatkową osobę, wspierającą stały personel. Uczniowie zaś zdobędą nowe umiejętności praktyczne i przetestują swoje zdolności w działaniu na konkretnym stanowisku pracy. Czas trwania pojedynczego stażu to 2 tygodnie.
 
Firmy zainteresowane przyjęciem uczniów żorskich szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatny staż prosimy o kontakt z biurem Izby.
Realizacja: blueform.pl