Firma „EURO-MIX” powstała pod koniec 1992 roku i w krótkim czasie stała się znanym wytwórcą i producentem wysokiej klasy materiałów „chemii ogólnobudowlanej”.
Posiada w swojej ofercie: śnieżnobiałą gładź gipsową, kleje do płytek ceramicznych, kamiennych, gresowych, w tym wodo- i mrozoodporne. Jest producentem systemów ociepleniowych w oparciu o styropian i wełnę mineralną.
Od 2001 roku działalność firmy na rynku chemii budowlanej jest coraz bardziej doceniana, zdobywa systematycznie kolejne nagrody i wyróżnienia.
Od 2006 roku EURO-MIX rozszerzył działalność o branżę deweloperską, budując blok wielorodzinny z mieszkaniami na sprzedaż.
Od 2010 r. asortyment wyrobów został poszerzony o: dekoracyjne tynki mozaikowe GRANITI, tynki akrylowe, farby, masy szpachlowe, izolacje wilgotnościowe itp.
Obecnie asortyment firmy stanowi baza ponad 30 wyrobów. Wciąż się rozwija i inwestuje w nowoczesne technologie, współpracuje z coraz większą liczbą hurtowni w Polsce i w Europie. Tajemnicą sukcesu są ludzie – zespół, który wytrwale dąży do osiągania coraz bardziej ambitnych celów.

Siedziba

ul. Boczna 6

44-240 Żory

Telefon / Fax

Tel.: 32 / 43 59 099
Fax: 32 / 43 44 472