Libet 2000 Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej. Firma czerpie z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

Misją firmy jest twórcza kreacja otoczenia. Zadaniem jest przyczynienie się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Oferta dotyczy również profesjonalnego doradztwa. Na podstawie projektów architektów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomaga klientom wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki ich projektom Klienci zyskują gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą każdego domu czy obiektu.

Siedziba

ul. Strażacka 47, 44-240 Żory

Telefon / Fax

Tel.: +48 (71) 33 51 101
Fax: +48 (71) 33 51 100

E-mail