KULIG – informacja do osób, które jeszcze nie zgłosiły swojego uczestnictwa

Jak co roku, serdecznie zapraszamy kierownictwo firm członkowskich ŻORIG wraz z osobami towarzyszącymi do udziału w kuligu wraz z biesiadą. W piątek, 3 lutego br., o godzinie 17:30 na Dworcu Autobusowym w Żorach będzie czekał na Państwa autokar, którym wspólnie przejedziemy do Istebnej, skąd udamy się na kulig, podczas którego podziwiać będzie można malownicze górskie widoki Przełęczy Kubalonki. Po kuligu autokar zawiezie nas do karczmy, gdzie będzie można uraczyć się jadłem, posłuchać góralskiej muzyki, potańczyć i zintegrować z innymi uczestnikami.

Oferujemy menu typowo góralskie:

  • kwaśnica
  • kiełbasa z dodatkami
  • kawa, herbata
  • wino grzane
  • i inne

Izba pokrywa koszty kuligu i standardowego wyżywienia dla każdego uczestnika. W karczmie będzie możliwość nabycia dodatkowych dań i napojów, także tych „rozweselających”. Państwa wydatkiem będzie przejazd autobusem (płatność w autobusie, cena 35 zł/osobę). Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości dojazdu własnego z uwagi na pojawiające się  w latach poprzednich problemy [znaczne opóźnienia w przyjazdach uczestników, nieobecność bez wcześniejszego powiadomienia].  Przewidujemy powrót do Żor około północy.

Ilość miejsc dla każdej firmy jest ograniczona do 4, koszt każdej dodatkowej osoby to 120,00 zł netto.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Izby, tel. 32/ 43 50 306, e-mail biuro@zorig.zory.pl Zgłoszenia przyjmowane są do dziś 30.01.2023 r.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc związaną z pojemnością zaprzęgów oraz autokaru o udziale w wydarzeniu będzie decydować kolejność zgłoszeń. Jednocześnie uprzejmie prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas, jeśli mimo zgłoszenia, nie będą Państwo mogli wziąć udziału w imprezie. Zależy nam, aby dać również szansę tym, którzy zgłoszą się nieco później i zostaną wpisani na listę rezerwowych.

Zapraszamy!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz